خرید بلیط هواپیما خارجی

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که در طول سال، برای گذراندن تعطیلاتی خوش و یا جلسات کاری و .. به کشورهای خارجی بسیاری سفر می کنید جالب است بدانید که می توانید دیگر دغدغه ی خرید بلیط هواپیما خارجی از شرکت های هواپیمایی را نداشته باشید. سفرمی معتبرترین سامانه آنلاین خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی با پشتیبانی 24 ساعته در هفت روز هفته پاسخگوی مسافران است تا تجربه ای خوشایند و لذت بخش را با خرید بلیط هواپیما خارجی به دست آورند.


رزرو بلیط هواپیما خارجی

با توجه به اینکه سفرمی گارانتی ارزانترین نرخ بلیط هواپیما را دارد، مسافران می توانند به سادگی هر چه تمام تر و تنها با چند کلیک ساده بلیط هواپیما خارجی خود را با قیمتی کمتر از سایر سایت های رزرواسیون خریداری نمایند

شما می توانید بلیط هواپیما خارجی خود را با مراجعه به سایت سفرمی و در دست داشتن کارت شتاب با وارد کردن مبدا و مقصد سفر خود و فیلتر کردن قیمت، ساعت پروازی، ایرلاین و .. خریداری نمایید و بلیط صادرشده خود را به صورت آنی و در لحظه مشاهده نمایید. تیم پشتیبانی سفرمی در تمامی مراحل خرید و حتی پس از خرید همراه شما هستند و 24 ساعته برای راهنمایی شما حاضر هستند.


بلیط هواپیما خارجی خود را سیستمی بخریم یا خارجی؟

در صورتی که بلیط هواپیما خارجی خود را از نوع سیستمی خریداری نمایید خیالتان می تواند از بابت ثابت بودن نرخ بلیط هواپیما راحت باشد ! خرید بلیط هواپیما سیستمی برای کودکان 2 تا 12 سال به صورت نیم بها می باشد. بلیط هواپیما خارجی از نوع سیستمی قابلیت تعویض و یا استرداد دارد و در صورت کنسلی شما می توانید با پرداخت درصد کمی از مبلغ به عنوان جریمه، مابقی پول خود را دریافت نمایید که این اتفاق یکی دیگر از مزایای بلیط هواپیما خارجی از نوع سیستمی است. با همه ی این تفاسیر قیمت بلیط های سیستمی به نسبت بلیط های چارتری بیشتر است . بلیط هواپیما چارتری با قیمتی کمتر خریداری می شود اما در صورت کنسلی بلیط هواپیما خارجی به طور کلی سوخت می شود و هیچ مبلغی به شما بازگردانده نمی شود.


کلاس های پروازی در خرید بلیط هواپیما خارجی

شما می توانید بلیط هواپیما خارجی خود را از ایرلاین های برتر هواپیمایی مانند امارات، قطر، ترکیش، لوفتهانزا، اطلس گلوبال، پگاسوس و .. با کلاس های پروازی مختلف خریداری نمایید. کلاس پروازی اکونومی که به لحاظ اقتصادی برای خریداران بلیط هواپیما خارجی به صرفه تر است و معمولا برای سفرهای تفریحی خریداری می شود. کلاس پروازی بیزینس که با توجه به قیمت آن ، خدمات بیشتری به مسافر داده می شود و در نهایت فرست کلاس که قیمت آن از سایر کلاس های پروازی بیشتر است و امکانات رفاهی آن نیز بسیار بیشتر از بیزینس کلاس می باشد و مناسب برای سرمایه داران بزرگ می باشد.میزان بار در سفرهای خارجی

در صورتی که قصد سفر خارجی دارید لازم است در ابتدا، قبل از خرید بلیط هواپیما خارجی خود اطلاعاتی را در رابطه با میزان بار مجاز درشهواپیما به دست آورید. این مقدار بار مجاز با توجه به ایرلاین، کلاس پروازی و سایر عوامل متفاوت می باشد. مقدار باری که مسافر می تواند به همراه داشته باشد در بلیط هواپیما خارجی و قسمت وزن بار قید شده است. اما به طور کلی و بر اساس قوانین بین المللی مسافران تنها می توانند حداکثر 30 کیلوگرم بار را به همراه خود داشته باشند که این مقدار در قسمت بار هواپیما قرار می گیرد. شهمچنین می توانند حداکثر 7 کیلوگرم بار را در قسمت کابین هواپیما در طول پرواز به همراه خود داشته باشند.سفرمی به شما این امکان را می دهد تا با فیلتر کردن کلیه اطلاعات پرواز و مقایسه قیمت ها، بلیط هواپیما خارجی سفر خود را با قیمتی مناسب خریداری نمایید و سفری امن و خاطره انگیز را تجربه نمایید.

/ 0 نظر / 13 بازدید